02166753615 - 09127167204

 خیابان امام خمینی ، میدان حسن اباد ، کوچه نعمتی ، پلاک 14 واحد 5

Brand: الماس یونیون متریال

پر امتیازترین محصولات

به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه را که شما به دنبال آن هستید پیدا کنیم.

برند Union
Union Materials Corp در ژوئن 2000 تاسیس شد و علیرغم سابقه‌ی کوتاه خود در زمینه‌ی تخصصی مواد، به عنوان یک تولید کننده‌ی مواد پیشرفته، در سراسر جهان در حال رشد است.
دفتر مرکزی شرکت در تاگو واقع است و کارخانه‌هایی در پوهانگ و تاگو و یک دفتر بازاریابی در سئول دارد که با شبکه‌ی فروش جهانی در ارتباط هستند. Union، آهنرباهای فریت، که در سطح بین المللی به دلیل کیفیت بالا شناخته شده هستند، قطعات مختلف بر پایه‌ی سرامیک و ابزار برش را تولید و عرضه می کند؛ همچنین سرامیک های صنعتی برای صنایع خودروسازی، مهندسی برق و الکترونیک و ماشین سازی از تولیدات این شرکت هستند.
یونیون کیفیت و تکنولوژی بالایی به خصوص در زمینه‌ی سرامیک مگنترون دارد و به طور رسمی توسط وزارت بازرگانی، صنعت و انرژی کره به عنوان یک سازنده در کلاس جهانی شناخته شده است. آهنربای فریت یونیون با تحقیق و توسعه مستمر خود، کیفیت بالایی را نشان می دهند و خواسته های مختلف مشتریان را برآورده می کنند؛ در نتیجه، Union جوایز بهترین تامین کننده را برای سه سال متوالی، از بوش، بزرگترین تولید کننده‌ی موتور در جهان، دریافت کرده است.
حتی در مواجهه با بحران مالی در کره جنوبی در سال 1997، یونیون سرمایه گذاری تهاجمی خود را در تحقیق و توسعه متوقف نکرد و با پیروی از فعالیت های تعمیر و نگهداری و با کاهش مستمر هزینه ها، خود را از سایر رقبا متمایز کرد تا حاشیه‌ی سود شرکت به طور مداوم در حال افزایش باشد. یونیون، سال به سال، تلاش های خود را افزایش داده و هر سال به ضریب رشد فروش 15 درصدی دست یافته است و سه اصل مطرح شده توسط مدیر عامل شرکت یعنی مدیریت صحیح دارایی ها، توزیع عادلانه‌ی سود و کمک به جامعه، نقشی اساسی در یونیون داشته است.

الماس لاین

شماره تماس : 02166753615
9:00 – 18:00 (کل هفته)
almasline@gmail.com
آدرس : تهران، خیابان امام خمینی ، نرسیده به میدان حسن اباد ، کوچه نعمتی ، پلاک 14 واحد 5 
در شبکه های اجتماعی با ما همره باشید
دسترسی آسان

استفاده از تمامی مطالب الماس لاین ممنوع بوده ، تصاویر و محتوای سايت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی و سئو : متاوبز